Rozpis tréningov

Pondelok 25. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
6:30 6:45 - 7:45 Telocvičňa ZŠ M.Kukučína malá Off ice 8 + 7. HT
17:30 18:30 - 19:30 ZŠ Ružomberok Ľad A - MUŽSTVO

Utorok 26. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
15:00 15:15 - 16:15 Telocvičňa ZŠ M. Kukučína malá Off ice 6 + 5. HT
15:45 16:00 - 17:15 Telocvičňa ZŠ M. Kukučína veľká Off ice DORAST + KADETI
17:00 17:15 - 18:15 Telocvičňa ZŠ M. Kukučína veľká Off ice 4 + 3.HP + 2 + 1 + 0.HPP

Streda 27. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
13:00 14:45 - 15:45 JL Aréna Ľad 6 + 5. HT
14:15 16:00 - 17:00 JL Aréna Ľad 8 + 7. HT
14:45 16:15 - 17:15 Posilňovňa Altis Off ice DORAST + KADETI
  17:30 - 18:45 ZŠ Altis Ľad DORAST + KADETI
17:00 18:00 - 19:00 ZŠ Ružomberok Ľad A - MUŽSTVO

Štvrtok 28. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ

MUŽSTVO

9:00 10:30 - 11:30 JL Aréna  Ľad 6 + 5. HT
  11:45 - 12:45 Ihrisko LM Off ice 6 +5 . HT
9:00 10:30 - 11:30 Ihrisko LM Off ice DORAST + KADETI
6:00 9:00 - 11:00 ZŠ Púchov Zápas 8. HT - Púchov
  11:45 - 12:45 JL Aréna Ľad DORAST + KADETI
16:45 17:00 - 18:00 Telocvičňa ZŠ M. Kukučína veľká Off ice 4+3.HP + 2+1+0. HPP
17:45 18:45 - 19:45 ZŠ Ružomberok Ľad A - MUŽSTVO

Piatok 29. 10. 2021 

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
7:45 9:15 - 10:15 JL Aréna  Ľad 8 + 7. HT
  9:15 - 10:15 Ihrisko LM  Off ice 6 + 5. HT
9:00 10:30 - 11:30 Ihrisko LM Off ice DORAST + KADETI
  10:30 - 11:30 JL Aréna Ľad 6 + 5. HT
  10:30 - 11:30 Ihrisko LM Off ice 8 + 7. HT
  11:45 - 12:45 JL Aréna Ľad DORAST + KADETI

Sobota 30. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
6:45 7:30 - 8:30 ZŠ Ružomberok Ľad 4+3.HP + 2+1+0.HPP
7:15 11:30 - 13:30 ZŠ Ružomberok Zápas 8. HT - P. Bystrica
7:00 10:00 - 12:45 ZŠ Žiar Nad Hronom Turnaj 5. HT (ZH, DK, ZV)
7:30 10:15 - 12:15 JL Aréna  Zápas DORAST - Prešov
  11:00 - 13:00 ZŠ L. Mikuláš Turnaj 4. HP (RK, DK, LM)
15:45 17:15 - 19:45 ZŠ Ružomberok Zápas A - MUŽSTVO - Senica

Nedeľa 31. 10. 2021

ZRAZ ČAS MIESTO NÁPLŇ MUŽSTVO
6:45 7:30 - 8:15 ZŠ Ružomberok Ľad 4+3. HP + 2+1+0. HPP
8:30 11:15 - 13:30 JL Aréna Zápas DORAST - Prešov
8:00 10:00 - 12:00 ZŠ Martin Turnaj 3. HP (MT, DK, ZH)