A - MUŽSTVO: So sezónou sme sa rozlúčili veľmi dobrým výkonom

A - mužstvo má sezónu 2021/2022 za sebou. Jej bilancovanie príde na rad neskôr. Včera sme odohrali posledný zápas s Piešťanmi v ktorom sme sa chceli dôstojne rozlúčiť s našimi fanušíkmi, ktorí nás chodili do Ružomberka podporovať po celú sezónu. Aj keď sme nevyhrali myslíme, že sme sa rozlúčili s hlavami hore a odohrali sme veľmi dobrý zápas. ,,Bola to pre nás náročná sezóna, ktorú sme celú odohrali mimo nášho zimného štadióna. Sami sme chceli skončiť v tabuľke vyššie a hrať lepší hokej no okolnosti to zariadili inak´´, v krátkosti zhrnul športový manažér klubu a asistent trénera Marek Huba.  

 

MHK AUTOCAR Dolný Kubín – ŠHK 37 Piešťany 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Góly: Kubala (Lupták T.), Lupták T. (Kubala, Michalica) – Bárta (Hudec, Scheuer), Mikolášek (Lušňák), Lušňák (Daráš, Hudec)

Zostava: Janek – Šeliga, Glukhovtsev, Kubala, Lupták T., Michalica – Lupták J., Sluka, Hricko, Bukna, hančiak – Ladňák, Javorka, Šugár, Marguš, Vaculík – Betušťák

 

Asistent trénera Marek Huba: Odohrali sme veľmi dobré stretnutie. Od začiatku až do konca to bol vyrovnaný zápas. Škoda našich nepremenených šancí, výsledok mohol byť iný. Bola to pre nás náročná sezóna, ktorú sme celú odohrali mimo nášho zimného štadióna. Sami sme chceli skončiť v tabuľke vyššie a hrať lepší hokej no okolnosti to zariadili inak. Chcel by som každému jednému nielen hráčovi ale aj členovi realizačného tímu poďakovať za prácu, ktorú sme odviedli v týchto podmienkach. Ďakujem aj každému partnerovi či sponzorovi, ktorí nás podporovali. Veríme, že budúcu sezónu sa vrátime domov ešte silnejší a naši fanúšikovia budú na hokej chodiť s radosťou a budeme ich baviť hrou.    

 

Ján Šeliga, kapitán: Vyrovnaný zápas ktorý sme bohužiaľ prehrali ale ukázali sme že vieme hrať hokej a lúčime sa so sezónou prehrou ale dobrou hrou.