A - MUŽSTVO: Preview pred zápasom v Partizánskom

Máme tu sobotu s ním aj HOKEJ. Covid semafor a situaácia na Slovensku nám naďalej umožňuje hrať záaspy a priniesť divákom radosť z hokeja. Tentokrát sa naši chlapci predstavia opäť vonku, tentokrát na ľade Partizánskeho. Poďme si súpera v rýchlosti predstaviť.

Klub je stabilným účastníkom 2 ligy už od sezóny 2004/2005, prvýkrát si túto ligu zahral v sezóne 2001/2002. V klube dávajú šancu prevažne svojim odchovancom a hráčom z blízkeho okolia. Momentálne Iskre ako tomuto klubu hovoria v Partizánskom patrí v tabuľke 3. priečka so ziskom 10 bodov keď bod získali doma po prehre s Piešťanmi, za 3 body vyhrali v Detve, v Senici a doma s Lučencom. Na konte majú 1 prehru keď nestačili doma na Púchov a prehrali 0:6.

 

Z nášho tábora

Po zisku prvých bodov so Senicou a tesnej prehre 1:0 u lídra v Púchove do Partizánskeho cestujeme z úmyslom odniesť si domov 3 body a priblížiť sa v tabuľke čo najbližšie k prvej trojke, ktorá zabezpečuje priamy postu do play off. Oproti minulému víkendu kde sme odohrali  zápasy pocestujeme v troška pozmenenej zostave. Určite vieme, že minimálne na 3 týždne sme prišli o Tomáša Luptáka, ktorý si v Púchove zranil rameno a jeho bratovi Jakubovi znemožnia štart pracovné povinnosti. Uvidíme ešte presne v akej zostave teda pôjdeme. Vieme, že do zostavy sa vrátil Jakub Michalica a Mário Maňuch.

Klasicky pred zápasom prinesieme zápasovú zostavu.

 

Držte Nám palce

 

#spolusmemedvede