A - MUŽSTVO: Na Bratislavu nám to v tejto sezóne nejde, prehrali sme s nimi aj druhýkrát

Netradične v stredu sme v nahustenom programe odohrali ďalší ligový zápas. Chceli sme nadviazať na kvalitné výkony a výsledky s posledných zápasov čo sa nám žiaľbohu nepodarilo a s Bratislavou sme prehrali aj druhýkrát v sezóne. Mužstvo sužuje maródka, potrebujeme sa dať zdravotne do poriadku.

MHK AUTOCAR Dolný Kubín - HO HAMIKOVO Hamuliakovo o.z. 4:8 (0:3, 3:4, 0:1)

Góly: Hančiak (Vaculík, Jendroľ), Jonák (Šugár), Hančiak (Hricko), Hricko t.s. - Kovačič (Špaček, Bednarič), Jaško (Kratochvíla, Porupčan), Jaško (Kratochvíla, Porupčan), Môcik (Bednarič), Môcik (Jaško), Mojžiš (Hrbáčik), Rolný, Jaško (Môcik, Vintr)

Zostavy:

MHK AUTOCAR Dolný Kubín: Janek, Poburíni - Javorka, Jendroľ, Jonák, Marguš, Šugár - Javorka, Vlk, Hricko, Németh, Hančiak - Koreník, Ladňák, Betušťák, Gallo, Vaculík - Sapar, Maňuch

HAMULIAKOVO: Jančár - Jastrabík, Porupčan, Môcik, Jaško, Kratochvíľa - Vintr, Novodomský, Hrbáčik, Gron, Mojžiš - Furdek, Špaček, Bednarič, Kovačič, Rolný

Športový manažér a asistent trénera Marek Huba: Po sérii dobrých výsledkov a výkonov sme si chceli aj doma zobrať 3 body čo sa nám bohužiaľ nepodarilo. Vstup do zápasu nám nevyšiel a už v 5.minúte bolo 0:3 a súper bol na koni. Zbrane sme ale neskladali, dotiahli sme sa na súpera a potom znova po individuálnych chybách sme inkasovali ďalšie góly. Súperovi gratulujeme k víťazstvu, predviedol kvalitný hokej. Musíme opäť malé veci začať robiť kvalitne, potom do pôjde. Verím, že ako mužstvo sa aj zdravotne dáme do poriadku, keď sme boli kompletní aj tá hra aj tie výsledky boli dobré. Prvá trojka na priamy postup do play off sa nám vzďaľuje ale nič nie je stratené, pobijeme sa o play off v nadstavbe

#71 Matej Hančiak, útočník: Do zápasu sme vstúpili nedôraznosťou, súper bol rýchlejší a veľmi ľahko prechádzal do útoku. Zobudili sme sa v 5 minúte, kedy super viedol už 3:0. V druhej tretine to vyzeralo, že o výsledok zabojujeme, keď sme stiahli výsledok na rozdiel 2 gólov avšak osobné chyby nás od výsledku opäť oddialili. Nepredviedli sme dobrý výkon, avšak súper hral smerom dopredu veľmi kvalitný hokej, ktorý sme v oklieštenej zostave neboli schopní brániť, víťazstvo bolo zaslúžené.