A - MUŽSTVO: Ďalšie dôležité 3 body do tabuľky si vezieme z Partizánskeho

Po výhre nad Senicou a veľmi dobrom zápase v Púchove sme cestovali do Partizánskeho. Ako iste všetci vedia úvod sezóny nám nevyšiel ale pomaličky sa rozbiehame a zbierame jeden bod za druhým. Výhra v Partizánskom nás priblížila opäť o krôčik bližšie k vytúženej prvej trojici po základnej časti.

 

HK ISKRA Partizánske – MHK AUTOCAR Dolný Kubín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Góly: Gašparovič (Tvrdík, Ondruška) - Hančiak (Hricko), Michalica (Gallo)

Zostavy: HK ISKRA Partizánske: Gašparovič M. – Paduch, Cvejn, Peniaška, Školka, Gašparovič J. – Božík, Horňák, Grežďo, Lunter, Magát – Ondruška, Tupý, Káčer, Mihalík, Tvrdík – Smatana, Hýrošš, Fabo

MHK AUTOCAR Dolný Kubín: Babik – Šeliga, Javorka, Jonák, Marguš, Šugár – Sluka, Jendroľ, Hricko, Bukna, Hančiak – Ladňák, Koreník, Vaculík, Gallo, Betušťák – Maňuch, Michalica

 

Asistent trénera Marek Huba: To po čo sme cestovali do Partizánskeho sme si aj zobrali zo sebou. Nemohli sme si už dovoliť zakopnúť lebo by sa nám tá prvá trojica odpútala na 10 bodov čo je pri formáte súťaže dosť. Preto sme veľmi radi a vďační za 3 body. Každý jeden, ktorý do zápasu nastúpil od brankára Babika až po posledného hráča v zostave dali do zápasu všetko, boli koncentrovaní a zodpovedne dodržiavali systém, ktorý od nich vyžadujeme. To bol kľúč k úspechu. Znova musím kritizovať výkon rozhodcov, ktorí nastavili až voľný meter na zákroky čo vzbudzovalo u našich aj domácich hráčov vášne a ten hokej možno nebol taký aký mal byť. Ešte raz ďakujem každému jednému za prístup. Zodpovedne sa pripravíme na Lučenec kde chceme päť naplno bodovať. Týmto by som chcel všetkých pozvať na zápas v sobotu do Ružomberka, aby prišlo čo najviac divákov a povzbudili našich chlapcov k čo najlepšiemu výkonu.   

#50 Boris Babik, brankár: Takzě jeden z tých ťažších zápasov v prospech nás . Chalani pomáhali vpredu aj vzadu ,blokovanie striel takže všetko fungovalo ako malo . Mrzí má výkon rozhodcov, ktorí nám chceli uškodiť ale Máme ďalšie 3 body v tabuľke čo je dôležité . Ďakujem chalanom za zapas dali do toho všetko a aj srdiečko co je dôležité .