MLÁDEŽ: Začiatok prípravy na novú sezónu je známy

Po liste, ktorý sme obdržali od SZĽH sme sezónu 2020/2021 definitívne ukončili. Bola aká bola, bola ťažká a náročná vzhľadom na opatrenia, ktoré boli v našej republike nastavené. Niektoré kategórie stihli odohrať aspoň nejaký zápas, niektoré však ani jeden. Od 19. decembra sme sa už na ľad nedostali pre opatrenia, ktoré boli nastavené a neskôr k prvej polovici februára aj mesto ľad rozpustilo a všetka energia sa vložila do rekonštrukčných prác na zimnom štadióne a online tréningov cez platformu ZOOM.

Všetci na klube v tomto období podrobne analyzujeme starú sezónu, ktorú si chceme rozobrať do detailov. Robíme tak stále po každej sezóne a táto nemôže byť výnimkou nakoľko takúto sezónu nezažil ešte nikto. Ale popri tom samozrejme chystáme novú, podrobne sledujeme aj ako sa vyvíja situácia a chystáme viac variant.

Od pondelka 26.04.2021 začíname s prípravou všetkých našich mládežníckych družstiev na novú sezónu 2021/2022. Aj táto príprava bude špecifická nakoľko stále pretrváva pandémia a aj nejaké obmedzenia pravdepodobne budú.

Všetko chystáme tak, že by sme mohli trénovať von. Uvidíme či spolu či po skupinkách. Každopádne pripravujeme viac variant, uvidíme aj podľa COVID automatu a pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva. Vaši tréneri Vám poskytnú kompletné informácie k tréningom a ich špecifikám kde budú zvolané meetingy jednotlivých kategórií a aj predstavenie trénerov na novú sezónu.

Čo to bude pre vás hráčov ale aj pre nás trénerov bude znamenať?
Situácia je aká je ale pre hokejistu je dôležité nielen udržať sa vo forme ale predovšetkým kvalitne sa na novú sezónu pripraviť.

 

Buďme zodpovední k svojmu zdraviu ale aj k zdraviu druhých a hlavne ZOSTAŇME ZDRAVÍ!