MLÁDEŽ: Odohrali sme náročný víkend, postihla nás veľká maródka čo sa podpísalo aj na niektorých výsledkoch

Hokejový víkend nás čakal aj tentokrát. Zápasov bolo požehnane no zasiahla nás veľká maródka v družstvách ôsmakov, kadetov aj dorastu čo sa prejavilo aj na výsledkoch. Jediný piataci a šiestaci hrali ako tak v plných zostavách a hneď to bolo vidno jednak na hre ale aj na výsledkoch. Prinášame vám výsledkový servis z jednotlivých zápasov.

 

DORAST

HT Liptovský Mikuláš - MHK Dolný Kubín19:2 (3:0, 6:0, 10:2)

Góly:  Brtoš (Bečka, Mikuš), Baláž

Zostava: Cengelová, Vilčinský – Havlík, Brtoš, Parec, Bečka, Mikuš – Pánik, Meravý, Vráb, Stas, Baláž – Hrkel

 

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/849/k-classic-1-liga-dorastu/match/122961

 

HT Liptovský Mikuláš - MHK Dolný Kubín 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)

Zostava: Prádel,  – Havlík, Brtoš, Parec, Bečka, Mikuš – Pánik, Meravý, Vráb, Stas, Baláž

 

Tréner Ján Pleva: V zápasoch ani nie je čo hodnotiť bohužiaľ, s počtom hráčov 11 resp. 10 sa nedá konkurovať  prvému tímu 1 ligy dorastu  ani herne ani fyzicky !!! Kým chlapci vládali  nechali  na ľade všetko, potom sme sa odovzdali a výsledky hovoria za všetko.

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/849/k-classic-1-liga-dorastu/match/122967

 

KADETI

MHK Dolný Kubín - HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:4 (0:, 0:1, 3:2)

Góly: Mráz, Flajs, Koša
Zostava: Párdel, Hojo - Hojo - Plichta, Sekereš - Žáčik, Franek - Havko - Mráz - Flajs, Koša - Puškár - Šťastný, Kubakčka - Gábor - Mikuš

Tréner Tomáš Lupták: Prvé dve tretiny sme podávali slabší výkon a nad vodou nás držal brankár Prádel. V tretej tretine sa nám podarilo dať gól ktorý nás postavil na nohy a chýbalo málo a body do tabuľky za remízu sme si mohli uchmatnúť. 

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/850/liga-kadetov/match/127198

 

MHK Dolný Kubín - MHK Rimavská Sobota 4:10 (1:3, 2:4, 1:3)
Góly: 2x Mráz, Hrkel, Havko
Zostava: Hojo - Hrkel - Sekereš, Žáčik – Hojo - Havko - Mráz - Flajs, Kubačka - Rosinský - Mikuš

 

Tréner Tomáš Lupták: výsledok nezodpovedá predvedenému výkonu. Chalani boli hokejovejší ale doplácali sme na slabú efektivitu. Na druhej strane súper prišiel pred našu bránu a kadejakými odrazmi sa zrazu puk ocitol v našej bráne čo bolo veľmi frustrujúce. Nemožno uprieť snahu chalanov za čo im ďakujem lebo počas celého zápasu sme boli lepším tímom ale hokej sa hrá na góly a tie sme sa ťažko nadreli a veľmi jednoducho sme ich dostali.

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/850/liga-kadetov/match/127203

 

8. HT

MHK Ružomberok – MHK Dolný Kubín 11:0 (2:0, 5:0, 4:0)

Zostava: Buzák – Franek, Svorada, Jadroň, Gábor, Plichta Adam – Masláková, Bečka B., Dráb, Vozatár, Vonšák – Bečka T.

 

Tréner Marek Huba: Na zápas sme cestovali v poriadne oklieštenej zostave bez 7 hráčov a len so štyrmi ôsmakmi čo sa aj prejavilo na hre a výkone. Súper bol celý zápas lepší, fyzickejší. Snahu nemôžem uprieť nikomu ale to je málo. Veľmi potrebujeme pravidelný tréningový proces, svoj štadión. Výborný výkon predviedol brankár Buzák.   

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/853/liga-starsich-ziakov-8-rocnik/match/126205

 

6. HT

MHK Dolný Kubín - MHA Martin 6:7 (1:1, 3:4, 2:2)

Zostava: Košťál, Čellárová, Zajac, Luptáková, Butvin, Dudáš M., Grobarčík, Kelčík, Gašparík, Kováč, Kampoš, Janotík, Hatala J., Kutlík

 

Tréner Ivan Hricko: Vedeli sme, že nás nečaká vôbec ľahký zápas. S Martinom sme sa stretli aj v príprave a vedeli sme o ich kvalitách. Majú veľmi šikovných chlapcov, dobre korčuliarsky vybavených a silných na puku. Povedali sme si v šatni, akým spôsobom ich môžeme prehrať. Snažili sme sa zo všetkých síl, nakoniec treba uznať, že súper bol o ten jediný gólik lepší. My sa musíme z inkasovaných gólov poučiť a odstrániť chyby. Hneď si to vyskúšame v stredu v Dubnici, kde bude pre nás prichystaná určite horúca pôda.

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/855/liga-mladsich-ziakov-6-rocnik/match/126405

 

5. HT

MHK Dolný Kubín – MSHK Prievidza 6:0 (3:1, 4:1, 3:1)

Zostava: Košťal, Jamriška, Franek, Reinisch,Jankovič,Bencúr,Priesol,Kampoš,Kutlík,Zrník,Žufka,Groer,Hurák

 

Tréner Milan Jonák: Zápas s Prievidzou sme odohrali po dlhom čase doma a na hráčoch sa mi zdalo , že sú v miernom kŕči . Zápas mal úseky veľmi dobré , dobré a zlé . V bráne odviedol opäť fantastickú robotu Aďo Košťal. V obrane Maťko Jamriška a v útoku to zase padalo duu Kampoš-Priesol. Pred nabitým týždňom verím, že si chlapci chuť udržia a v zápasoch s Lučencom a Zvolenom odovzdajú zo seba maximum.

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/856/liga-mladsich-ziakov-5-rocnik/match/126546