MLÁDEŽ: Do hry sa dostali len kadeti a piataci, ostatní mali voľno

Uplynulý víkend bol na zápasy našich mládežníkov chudobný. Do hry sa dostali len kadeti a piataci. Piataci zvíťazili v Brezne a kadeti vo vyrovnanom zápase prehrali o gól na ďalekom východe. Prinášame reporty z jednotlivých zápasov.

KADETI

HK Humenské Levy 3:2 MHK Dolný Kubín 

Góly: Žáčik, Hrkel

Zostava: Prádel, Hojo - Hrkel - Hojo, Mažári - Sekereš, Žáčik - Mikuš - Stas - Plichta, Flajs - Szabó - Havko, Rosinský - Mráz - Kubačka

Tréner Tomáš Lupták:  Do zápasu sme vstúpili nekoncentrovane a hneď v prvom striedaní sme inkasovali. Následne sme sa dostali do zápasu a opticky sme mali viac z hry, nakoľko súper hral v prvej tretine až 6 minút oslabený. Paradoxne sme na strely túto tretinu prehrali. Druhá tretina nám vyšla a otočili sme výsledok dvoma gólmi od obrancov. V tretej tretine sme si mysleli, že sa už nemôže nič stať, robili sme strašne veľa chýb, strácali sme zbytočne veľa pukov, prepadávali sme, ale v bráne nás kryl skvelý Prádel. Chýb už bolo veľa a tlak bol veľký. V samotnom závere sme inkasovali dva góly, čo nás stálo zápas. V zápase som bol sklamaný z výkonu chalanov Mikuša a Stasa, ktorí mali chalanov potiahnuť za víťazstvom, ale svoje silné individuality postavili pred tímový úspech. Verím, že sa z toho poučia a v najbližšom zápase budú platnými hráčmi pre kolektív. 

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/850/liga-kadetov/match/127210

 

5. HT

HK Brezno – MHK Dolný Kubín 1:5 (1:1, 2:3, 2:3)

Zostava: Košťál – Jamriška, Čellárová, Priesol, Kampoš, Reinisch – Franek, Bencúr, Zrník, Kutlík, Hurák – Luptáková – Jankovič, Žufka, Groer

Tréner Milan Jonák: Po dlhom čase sme nastúpili do zápasu a bolo to vidieť. Viazla nám kombinácia a držanie pozícií. Veľkú pochvalu nášmu brankárovi a vyzdvihnúť tak isto musím našu koncovku v ktorej sme boli brilantní.

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/856/liga-mladsich-ziakov-5-rocnik/match/126555