DNES MAJÚ SVOJ SEMINÁR AJ BRANKÁRI

streda, 28. október 2020 - 13:12
Aj cez nútenú pauzu kedy nemôžeme trénovať na ľade pracujeme online a trénujeme cez Zoom. Popri trénovaní sa snažíme do procesu vniesť aj prvky vzdelávacie. Po úspešnom nedeľnom seminári o STRAVE A PITNOM REŽIME dnes bude DYNAMICKÝ A STATICKÝ STREČING.

DALŠÍ WEBINÁR PRE NAŠE MEDVEDE UŽ DNES

streda, 28. október 2020 - 13:10
Aj cez nútenú pauzu kedy nemôžeme trénovať na ľade pracujeme online a trénujeme cez Zoom. Popri trénovaní sa snažíme do procesu vniesť aj prvky vzdelávacie. Po úspešnom nedeľnom seminári o STRAVE A PITNOM REŽIME dnes pokračujeme opäť.
 

VYSPOVEDALI SME NÁŠHO NOVÉHO GÓLMANA

štvrtok, 22. október 2020 - 15:13
Ani počas prestávky od zápasového kolotoča v pozadí klubu pracujeme. Po tom čo sme doplnili brankársky post Vám s našim novým gólanom prinášame rozhovor.
 

OD ZAJTRA 19.10.2020 SA VRACIAME DO TRÉNINGOVÉHO PROCESU ZA PRÍSNYCH OPATRENÍ

nedeľa, 18. október 2020 - 13:37

Na našom mimoriadnom zasadnutí vedenia klubu spolu s trénermi sme sa zaoberali situáciou, ktorá výrazným spôsobom zasahuje do výchovného vzdelávania mladých hokejistov a narúša náš tréningový proces mládeže v našom klube.

A - MUŽSTVO: MHK AUTOCAR DOLNÝ KUBÍN DOPĹŇA BRANKÁRSKY POST, PRICHÁDZA ODCHOVANEC ŽILINY

sobota, 17. október 2020 - 20:13
Aj keď všetci vieme aká je momentálne doba, že sútaže sú pozastavené, my v zákulisí stále pracujeme, aby sme sa posúvali stále vpred. V A - mužstve posilňujeme brankársky post, prichádza Erik Janek.
 

Stránky

Subscribe to Front page feed