Archív

Mladý slávil úspechy, neskôr mal hokeja plné zuby

Hokejový útočník Milan Jonák mal sľubne rozbehnutú kariéru. Ako mládežník sa stal majstrom Slovenska v drese žilinského dorastu. S juniorkou Martina sa dostal až do finále extraligy, napokon získal striebornú medailu. Na martinské obdobie však nespomína s láskou. Teraz by sa úplne inak rozhodol. 

Celú kariéru strieľate góly, ale je pravda, že ste chceli byť brankár?

WEBINÁR S HLAVNÝM SCOUTOM NY RANGERS PRE EURÓPU

Zajtra tu máme stredu a s ňou prichádza aj ďalší webinár. Opäť tak ako naposledy bude určený pre všetkých hráčov, hráčky ale aj brankárov. Hosťom bude veľmi zaujímavá osoba - hlavný scout pre Európu klubu NHL NY Rangers.

 

Vážení rodičia nádejných hráčov! (!!nielen brankárov!!)

Tréner Kadetov Ivan Hricko: Netreba zabúdať, že tréning “navyše” nikdy neuškodí

Sezóna 2020/2021 sa vinou pandémie neodohrala. Stihlo sa len pár kôl nazačiatku a potom prišla stopka. Trénovali sme po skupinkách do Vianoc, odvtedy môžeme len online. Celá sezóna ako na hojdačke. Krátkym rozhovorom sme sa pozreli na aktuálnu situáciu očami trénera kadetov Ivana Hricka.

 

1. Ivan na začiatku nám povedz aká ťažká je podľa teba pre aktívnych mladých športovcov táto doba?

CHALANGE: PREKONAJ TRÉNERA MICHALA VYHODNOTENIE

Počas doby kedy nemôžeme trénovať na ľade sa snažíme našim zverencom čo najviac spríjemniť chvíle online trénovania. Preto sme sa rozhodli, že budeme pripravovať rôzne chalange (Súťaže, výzvy). Prvý chalange určil šéftréner mládeže Michal Šuták. 

Troška sme čakali, že záujem od detí bude väčší. Ale nevadí, bol to prvý takýto chalange, možno to bolo pre deti ťažké, možno nevedeli čo od toho očákavať. Ktovie....

WEBINÁR SO ZAUJÍMAVOU TÉMOU PRE HRÁČOV A BRANKÁROV

Nájdete si v stredu večer čas na zaujímavý webinár? Teraz to nebude prioritne len pre brankárov ale tentokrát aj pre hráčov keďže sa táto téma týka aj ich. Zaujímavou témou na webinár bude tentokrát téma - HRÁČSKY AGENT.  

 

Vážení rodičia nádejných hráčov a brankárov! 

RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIA MLÁDEŽE

Situácia sa v dnešnej dobe mení doslova z minúty na minútu a pociťujeme ju aj my. Stále bola situácia nejasná no teraz máme nové informácie o ktorých chceme informovať aj našich rodičov preto sa budúci týždeň uskutočnia rodičovské združenia jednotlivých kategórií cez aplikáciu zoom. Linky na jednotlivé doričovské združenia Vám budú zaslané prostredníctvom trénerov do Vašich komunikačných kanálov. 

 

ŠTVRTOK 4.2.2021 o 19:00 (Žiaci - Kadeti, 8.HT, 7.HT, 6. HT a 5.HT)

Tentokrát hosťom na webinári pre brankárov bude Tomáš Vokoun

Po mesačnej odmlke od webinárov pre brankárov a ich rodičov sme opäť späť. Prvý webinár v novom roku 2021 je tu a Janko Lašák a Rasťo Staňa v ňom tentokrát privítajú veľmi zaujímavé hosťa.

Vážení rodičia a nádejní brankári, 

pozývame vás na ďalší webinár Ján Lašák a Rasťo Staňa "Na slovíčko, rodičia brankárov", ktorý bude prebiehať v stredu 20.01. od 19:30.

 

Na slovíčko ohľadom mládeže so šéftrénerom klubu Michalom Šutákom

Aj keď sa táto sezóna začala normálne a kadeti a žiaci stihli odohrať aspoň nejaké to kolo vo svojich súťažiach potom sa súťaže prerušili a tréningový sme museli obmedziť na počet 5 + 1. Prešiel nejaký čas a mi Vám po športovom manažérovi prinášame rozhovor aj s novým šéftrénerom mládeže v našom klube Michalom Šutákom. 

Michal aká bola v skratke doteraz tvoja trénerská kariéra? Kde si pôsobil?

Tags: 

CHALANGE: PREKONAJ TRÉNERA MICHALA

Ako iste všetci vieme aká je doba, že zavedené obmedzenia nám nedovoľujú trénovať spoločne na ľade a musíme trénovať len online formou off - ice preto chceme našej mládeži spestriť túto nie ľahkú dobu a dodať im chuť do ďalšej práce.
 

Pripravili sme si pre nich prvý chalange s názvom PREKONAJ TRÉNERA MICHALA

O čo pojde?

Stránky