Archív

A - MUŽSTVO: PREVIEW PRED ZÁPASOM SO SENICOU - Do boja o dôležité 3 body aj s novými tvárami v zostave

Po odloženom zápase v Púchove máme pred sebou ďalší zápas. Tentokrát sa predstavíme v domácom azyle v Ružomberku kde vyzveme mužstvo HK 91 Senica. Poďme si súpera bližšie predstaviť. 

MLÁDEŽ: Kadeti vysoko vyhrali, dorastenci napriek prevahe odchádzajú bez bodu. V akcii aj ďalšie ročníky

Ligy mládeže pokračujú v rýchlom slede aj napriek covidu, ktorý tu stále vytvára šarapatu. Tentokrát zastavil okrem seniorov aj ôsmakov, ktorí pre karanténu domácich museli svoj zápas odložiť. Dorastencom sa tentokrát nedarilo aj keď prehrali a prestrieľali súpera, nebrali ani bod. Kadeti vysoko porazili Žiar a šiestaci si zmerali sily na turnaji v Ružomberku s celkami Púchova a Banskej Bystrice. Piataci a prípravka mali tentokrát voľný víkend od zápasov. Prinášame report z jednotlivých zápasov tak, ako to videli samotní tréneri.

MLÁDEŽ: Niektorým sa darilo viac, niektorým menej. Taký bol zápasový víkend našich medvedíkov

Víkend máme za nami medvedíky odohrali opäť slušnú porciu zápasov. V dianí boli zapojení skoro všetci od dorastencov až po prípravkárov 4. HP, voľno mali len šiestaci a tretiačikovia. Niektorým sa darilo viac, niektorým menej. Zaknihovali sme aj vysokeé výhry. Poďme sa pozrieť na reporty z jednotlivých zápasov.

A - MUŽSTVO: Kopec nepremenených šancí nás stáli 3 body

A - mužstvo má za sebou tretí ligový zápas. Po dvoch zápasoch na klziskách súperov sa chlapci predstavili v prechodnom domove v Ružomberku kde budeme hrávať domáce zápasy počas rekonštrukcie nášho štadióna. Kopec nepremenených šancí nás stáli 3 body do tabuľky. 

 

MHK AUTOCAR Dolný Kubín – HC 07 Detva 2:6 (1:1, 1:2, 0:3)

A - MUŽSTVO: Prvý krát sa predstavíme ,,doma´´ v Ružomberku, súperom nám bude minuloročný extraligista z Detvy

Po dvoch kolách na ihriskách súperov sa prvý krát predstavíme „doma”. Doma v úvodzovkách lebo ako iste všetci vedia pre rekonštrukciu nášho štadióna hráme domáce zápasy v Ružomberku. Hostiť budeme ešte minuloročného extraligistu z Detvy.

   .

MLÁDEŽ: Naša mládež opäť v zápasovom zaťažení

V tento víkend čakalo našu mládež opäť veľa zápasov. Náročný dvojzápas v Dubnici čakal dorastencov ale aj kadetov, ktorí si v sobotu zmerali sily s rovesníkmi zo Zvolena a v nedeľu vykorčuľovali proti baranom z Banskej Bystrice, ôsmakov čakal Martin a na druhý deň cestovali na turnaj do Martina aj šiestaci, ktorých preverili domáci a panteri z Považskej Bystrice . Prinášame Vám sumár zo zápasov.

 

A - MUŽSTVO: Kvalitný zápas v Piešťanoch vyšiel lepšie domácim

Po minulotýždňovej prehre v Bratislave sme opäť cestovali na zápas k súperovi, tentokrát do Piešťan. Vedeli sme, že nás tam bude čakať oveľa lepší a kvalitnejší súper ale cestovali sme tam plní odhodlania odviesť si domov tri body.

A - MUŽSTVO: Zápas v Bratislave nám nevyšiel

Okrem mládeže si cez víkend skrížili hokejky aj naši muži. Pre nich to bol prvý ostrý zápas keďže súťaž len teraz začala. Cestovať museli do ďalekej Bratislavy pretože pôvodne mali hrať v domácom azyle v Ružomberku ale pre vyťaženosť ľadovej plochy krasokorčuliarkami sme si museli domáce prostredie vymeniť. Cestovali sme si po 3 body no bohužiaľ nám to nevyšlo.

 

  

 

MLÁDEŽ: Máme za sebou ďalší víkend plný zápasov

Ďalší týždeň uplynul a s ním aj ďalšia porcia zápasov pre našu mládež. Dorastenci v dočasnom azyle v Liptovskom Mikuláši nastúpili v dvojzápase s Prievidzou, kadeti cestovali do Martina, ôsmaci do Žiliny a piataci odohrali turnaj v Žiari Nad Hronom. Voľno mali len šiestaci a prípravka. Prinášame Vám report z jednotlivých zápasov.

Stránky