Archív

Po mládeži odštartovalo letnú prípravu na novú sezónu aj A – mužstvo

Po mládeži odštartovalo letnú prípravu na novú sezónu aj  A – mužstvo

Dolný Kubín - Nadišiel máj a s tým sa o slovo hlási nová sezóna. Hráči A - mužstva Kubínskych medveďov sa prvýkrát zišli, aby zahájili suchú prípravu na nadchádzajúcu sezónu.

Ako už bolo vyššie spomenuté, A – mužstvu sa včera začala letná príprava na novú sezónu. Hráči si na úvod zahrali klasický futbalík.

Po mládeži odštartovalo letnú prípravu na novú sezónu aj A – mužstvo

Po mládeži odštartovalo letnú prípravu na novú sezónu aj  A – mužstvo

Dolný Kubín - Nadišiel máj a s tým sa o slovo hlási nová sezóna. Hráči A - mužstva Kubínskych medveďov sa prvýkrát zišli, aby zahájili suchú prípravu na nadchádzajúcu sezónu.

Ako už bolo vyššie spomenuté, A – mužstvu sa včera začala letná príprava na novú sezónu. Hráči si na úvod zahrali klasický futbalík.

V pondelok 26. apríla odštartovala letná príprava mládeže. Aký program ich čaká?

V pondelok 26. apríla odštartovala letná príprava mládeže. Aký program ich čaká?

DOLNÝ KUBÍN - V pondelok 26. apríla odštartovala spoločná príprava mládeže na sezónu 2021/2022. Do prípravy vstúpili všetky kategórie od najmenších medveďov až po dorastencov. Aký program nachystali pre svojich zverencov tréneri jednotlivých kategórií? "Chceme do detí dostať víťaznú mentalitu," hlási športový manažér Marek Huba.

ZAMERANÉ NA NAŠICH ODCHOVANCOV: SAMUEL ZAHRADNÍK - HC MIKRON NOVÉ ZÁMKY

Našou filozofiou vždy bolo vychovať hokejistu pre profesionálnu úroveň alebo reprezentáciu do tzv. veľkého hokeja. V tomto sa budeme snažiť pokračovať stále. Pokračujeme v predstavovaní našich odchovancov a tentokrát Vám bližšie predstavíme ďalšieho v poradí. Máme už za sebou štyroch, ktorý túto sezónu pôsobili v Taliansku.  Prvý krát sme na nazreli aj do TIPOS Extraligy keď sme predstavili profil Tomáša Rusinu. V extralige aj ostaneme. Samuel Zahradník bol platným členom kádra Nových Zámkov.

 

RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIA MLÁDEŽE

Oznamujeme rodičom všetkých našich medveďov, že hneď zo začiatku budúceho týždňa sa uskutočnia rodičvské združenia ohľadom prípravy na novú sezónu 2021/2022 cez aplikáciu ZOOM nasledovne:

           Deň                                Čas                           Kategória                                   

Pondelok 19.4.2021                 17:00                        Dorast + kadeti

Pondelok 19.4.2021                 18:00                        8 + 7. HT

ZAMERANÉ NA NAŠICH ODCHOVANCOV: TOMÁŠ RUSINA - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Našou filozofiou vždy bolo vychovať hokejistu pre profesionálnu úroveň alebo reprezentáciu do tzv. veľkého hokeja. V tomto sa budeme snažiť pokračovať stále. Pokračujeme v predstavovaní našich odchovancov a tentokrát Vám bližšie predstavíme ďalšieho v poradí. Predošlí štyria túto sezónu pôsobili v Taliansku.  Pozrieme sa na Tomáša Rusinu do najvyššej súťaže TIPOS EXTRALIGY.

MLÁDEŽ: Začiatok prípravy na novú sezónu je známy

Po liste, ktorý sme obdržali od SZĽH sme sezónu 2020/2021 definitívne ukončili. Bola aká bola, bola ťažká a náročná vzhľadom na opatrenia, ktoré boli v našej republike nastavené. Niektoré kategórie stihli odohrať aspoň nejaký zápas, niektoré však ani jeden. Od 19. decembra sme sa už na ľad nedostali pre opatrenia, ktoré boli nastavené a neskôr k prvej polovici februára aj mesto ľad rozpustilo a všetka energia sa vložila do rekonštrukčných prác na zimnom štadióne a online tréningov cez platformu ZOOM.

ZAMERANÉ NA NAŠICH ODCHOVANCOV: MICHAL JUŠČÁK - HC MERANO

Našou filozofiou vždy bolo vychovať hokejistu pre profi úroveň alebo reprezentáciu. V tomto sa budeme snažiť pokračovať. Pokračujeme v predstavovaní našich odchovancov a tento týždeň Vám bližšie predstavíme štvrtého. Podobne ako predošlí traja aj Michal Juščák túto sezónu pôsobí v Taliansku. 

ZAMERANÉ NA NAŠICH ODCHOVANCOV: MAREK VANKÚŠ - ASIAGO HOCKEY

Našou filozofiou vždy bolo vychovať hokejistu pre profi úroveň alebo reprezentáciu. V tomto sa budeme snažiť pokračovať. V najbližšom období sme sa rozhodli, že Vám našich odchovancov predstavíme bližšie. Po prvých dvoch, ktorý legionárčia v Taliansku sme sa zamerali na tretieho - Mareka Vankúša.

V stredu ďalší webinár, tentokrát hosťom Peter Bondra

Webináre pokračujú v rýchlom slede. Už túto stredu nás čaká ďalší, tentokrát s  hokejovou osobnosťou Petrom Bondrom. Pozvánka pre všetkých aj s linkom na pripojenie nájdete nižšie.

 

Vážení rodičia nádejných hráčov a brankárov,  

 pozývame vás na ďalší webinár Ján Lašák a Rasťo Staňa "Na slovíčko, rodičia brankárov", ktorý bude prebiehať v stredu 17.03. od 19:30.

Stránky